Flare

Level Wings specjalizuje się w w małych, szybkich skrzydłach i paralotniach Stworzona przez zapalonych pilotów, którzy zebrali się, aby stworzyć skrzydła, które są budowane i testowane zgodnie z najwyższymi standardami, aby zapewnić użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo i dostęp do różnych rodzajów latania na wszystkich poziomach . Level Wings w ofercie ma speedwingi do speedridingu Fury, Fizz miniwingi do speedflyingu Flame, Flame light i paralotnie tandemowe klasyczne w tym także miniwing tandemy.

Myślimy o stworzeniu idealnych skrzydeł i doskonałych emocji dla naszych pilotów, bezpieczeństwo pozostaje priorytetem numer jeden. Ciężko pracowaliśmy, aby opracować szereg mniejszych mini skrzydeł i szybkich skrzydeł, które zwiększają bezpieczeństwo i sztywność skrzydła przy wyższych kątach natarcia. Dzięki temu piloci są bezpieczni przed upadkami i turbulencjami nawet przy pełnej prędkości, dzięki czemu możesz budować pewność siebie w wielu zakresach prędkości, co jest znakiem towarowym Francois.

Założyciele Level Wings byli w czołówce innowacji przez ostatnie trzy dekady i zaprojektowali jedne z najbardziej rewolucyjnych skrzydeł, jakie widziała branża. Francois Bon, pionier Speed ​​Riding i bardzo szanowana postać w branży darmowych lotów, kieruje naszym zespołem projektowym z wizjonerskim podejściem do tego, co jest możliwe w tych dyscyplinach sportowych

Gdy myślimy o stworzeniu idealnej jazdy i doskonałych emocji dla naszych pilotów, bezpieczeństwo pozostaje priorytetem numer jeden. Ciężko pracowaliśmy, aby opracować szereg mniejszych mini skrzydeł i szybkich skrzydeł, które zwiększają bezpieczeństwo i sztywność skrzydła przy wyższych kątach natarcia. Dzięki temu piloci są bezpieczni przed upadkami i turbulencjami nawet przy pełnej prędkości, dzięki czemu możesz budować pewność siebie w wielu zakresach prędkości, co jest znakiem towarowym Francois.

Przez pilotów, dla pilotów

Byliśmy na drodze do znalezienia idealnej równowagi między przyjemnością, precyzją i bezpieczeństwem, a dzięki połączeniu doświadczenia naszych pilotów założycieli, przedstawiamy Ci firmę, która ma wyjątkowy pogląd na to, jak powinieneś latać i co powinieneś z tego wyciągnąć . Zbudowany przez pilotów, dla pilotów.

Francois Bon główny projektant

W Level Wings wyznaczamy standardy obsługi i bezpieczeństwa w małych skrzydłach. Nasz zespół projektowy jest kierowany przez Francois Bon, najbardziej znany jako pionier w sporcie speedridingu.

Aconcagua (6962m) pierwszy zjazd – Francois Bon 2008

Eiger (3967m) pierwszy zjazd – Francois Bon 2006 Francois był instruktorem i właścicielem szkoły, międzynarodowym zawodnikiem w lotach przełajowych, pionierem latania Acro od samego początku i wielokrotnym zwycięzcą światowych zawodów w Acro, Speed ​​Riding i Paragliding. Jest starszym sędzią FAI w organizacji World Tour od jej powstania i przez ponad 6 lat był trenerem francuskiej drużyny paralotniarskiej Acro, gdzie jego drużyna zdobyła wiele najważniejszych tytułów na świecie.

​Oprócz wielu zwycięstw na arenie zawodów, ma na swoim koncie wiele pierwszych zjazdów z niektórych z największych gór świata, w tym Mont Blanc, Eiger, Grandes Jorasses i wielu innych w Mount Cook Range i Elbrus… żeby wymienić tylko kilka! Jego pierwszy zjazd z Aconcagua w Andach przyznał mu nagrodę National Geographic Adventures roku.

Francois był oddany sprawie i pokazał, że jego pasja i entuzjazm zawsze rodziły się z ciekawości i głodu rozwoju i testowania granic zarówno jego, jak i otaczającego go sportu. Jego zaangażowanie w forsowanie technologii na tym polu pozwoliło mu zdobyć ogromną wiedzę w naszej branży, zapewniając nam najlepsze narzędzia do wyboru najwyższych standardów jakości i technologii dla naszych produktów.

Będąc w czołówce innowacji w ciągu ostatnich trzech dekad i zaprojektował jedne z najbardziej znanych skrzydeł, jakie widziała branża; od Gin Nano i Fluid po S-Ride X-Ride z Neo. Teraz, po 17 latach rozwoju i projektowania dla marek, Francois przenosi tę górę doświadczenia i pasji do Level Wings jako główny projektant. Jego duch i styl latania są wyraźnie widoczne w wytwarzanych przez niego produktach.