Spiruline

Kultowy miniwing Little Cloud! Pierwsza Spiruline powstała w 2007 r i była to 16, teraz legendarna Spiruline powraca w nowym wydaniu! 

Nowa Spiruline wychodzi z zupełnie nowym designem. Nowy płat, liczba komór, profil, konfiguracja olinowania i każdy element jest nowy. Jest to podstawowe skrzydło LC, najbezpieczniejsze, gwarantujące świetną zabawę, którego możesz używać wszędzie i przy każdej okazji. Pamiętaj, tylko Twoja inspiracja i umiejętności ograniczy jego możliwości. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wędrówkę po górach i latanie, szybujesz w wietrzny dzień na wydmach, klifie, w górach na żaglu „Soaring”, latasz termicznie, czy latasz Speed. Spiruline zapewni niezapomniane doznania i doskonałą zabawę. 

Nowy układ linek i trzyrzędowe taśmy zapewnią doskonałe napełnienie skrzydła w każdych warunkach. Obciążenie rozłożone wzdłuż całej rozpiętości skrzydła jest bardziej jednorodne, co skutkuje znacznie lepszym napełnianiem przy starcie oraz lepszymi reakcjami w burzliwym powietrzu w czasie lotu. Nowy profil, mniejsze i węższe wloty, usytuowane w dolnej części noska krawędzi natarcia zwiększają wydajność aerodynamiczną. Skrzydło pozostaje stabilne nad głową i będzie czekało na Ciebie i na Twoją decyzję. W locie bardzo delikatne napięcie powierzchni zapewnia niewiarygodnie precyzyjną obsługę, wywołując uśmiech od ucha do ucha na Twojej twarzy w czasie lotu. Zapewnia również bardzo przewidywalną i intuicyjną obsługę. Szybko nauczysz się radzić sobie ze Spiruline.


Jeśli osiągniesz rock’n’roll, zdziwisz się, jakie łatwe i niesamowite jest zarządzanie energią podczas manewrów i zorientujesz się, że w tym nowym modelu możesz uzyskać efekty latania dwóch starych Spiruline, ponieważ skrzydło ma bardzo szeroki zakres zastosowań! 

Jeśli chodzi o osiągi, Spiruline oferuje świetną doskonałość i bardzo dobre przemieszczanie się pod wiatr… Wszystko, czego potrzebujesz, aby dobrze się bawić w bezpiecznych warunkach. Spiruline jest dostępna w rozmiarach 14, 16 i 18 m2. Taśmy wyposażone są w trymery i speedbar. Zalecamy, aby nie wybierać rozmiaru, który jest zbyt mały dla twojego doświadczenia. Latają stosunkowo szybko, a na większym rozmiarze będziesz mógł wykonywać dynamiczne manewry z większym marginesem bezpieczeństwa. Będzie idealnym drugim skrzydłem, które wypełni Twój plecak i zapewni Ci więcej „okien wiatrowych” i będziesz mógł częściej latać. Spiruline to bardzo uniwersalne skrzydło, które w większych rozmiarach może z powodzeniem być stosowane w szkołach jak i przy mniejszych rozmiarach do podnoszenia swoich umiejętności. Pamiętaj jednak, że aby latać na dociążonym miniwingu, musisz być doświadczonym pilotem.

SPIRULINE Rozmiar141618
PŁASKA POWIESZCHNIA (m2)141618
PŁASKA ROZPIĘTOŚĆ (m)8,68,99,3
WYDŁÓŻENIE PŁASKO AR4,654,654,65
ILOŚĆ KOMÓR34
ZARKRS WAGI PILOTA (kg)55/12055/12055/120
WAGA SKRZYDŁA (kg)2,62,93,2
DOSKONAŁOŚĆ88,58,5
TEST wg NORMYEN 926-1

[metaslider id=”836″]